Black Friday Cenopád - Spojky od 100 do 200 €
LuK Spojková sada 620312600
LuK Spojková sada 622223500LuK Spojková sada 622223500
- LUK
Súprava spojky Seat CORDOBA Vario (6K5)Určené pre: Seat CORDOBA Vario (6K5)- 1.9 TDI 81 KW / 110 HP 7.1997 - 12.2002Priemer v mm: 220 mmĎalšie informácie: s prepínacím ložiskom...
LuK Spojková sada 622313209LuK Spojková sada 622313209
- LUK
Spojková sada bez ložiska Alfa romeo GIULIETTA (940_)Určená pre: Alfa romeo GIULIETTA (940_)- 1.4 TB (940FXN1A, 940FXU1A) 77 KW / 105 HP 4.2011 - 2.2017- 1.4 TB (940FXA1A,...
LuK Spojková sada 623315934
VALEO Spojková sada 826719VALEO Spojková sada 826719
- Valeo
Číslo výrobku: 826719 Zjednodušené číslo výrobku: 826719 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FIAT 504092160 (504092160) FIAT 504260039 (504260039) FIAT 504360588...
VALEO Spojková sada 821350
VALEO Spojková sada 826841
VALEO Spojková sada 832104VALEO Spojková sada 832104
- Valeo
Číslo výrobku: 832104 Zjednodušené číslo výrobku: 832104 OEM čísla (originálne čísla automobilky): NISSAN 30100-JS10B (30100JS10B) NISSAN 30100-JS10C (30100JS10C) NISSAN...
VALEO Spojková sada 832228
VALEO Spojková sada 834276
SACHS Spojková sada 3000264003SACHS Spojková sada 3000264003
- Sachs
Číslo výrobku: 3000 264 003 Zjednodušené číslo výrobku: 3000264003 OEM čísla (originálne čísla automobilky): MITSUBISHI MB919427 (MB919427) MITSUBISHI MD710118 (MD710118)...
SACHS Spojková sada 3000951869
LuK Hlavný spojkový valec 511072110
SACHS Spojková sada 3000950002
SACHS Spojková sada 3000951181
SACHS Spojková sada 3000970036
SACHS Spojková sada 3000970073
SACHS Spojková sada 3000970095SACHS Spojková sada 3000970095
- Sachs
Číslo výrobku: 3000 970 095 Zjednodušené číslo výrobku: 3000970095 OEM čísla (originálne čísla automobilky): BMW 1 207 275 (1207275) BMW 1 208 423 (1208423) BMW 1 223 168...
SACHS Spojková sada 3000990314SACHS Spojková sada 3000990314
- Sachs
Číslo výrobku: 3000 990 314 Zjednodušené číslo výrobku: 3000990314 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FORD ASIA & OCEANIA 1212061 (1212061) FORD ASIA & OCEANIA 1474323...
ASHIKA GROUP 92-0K-K51
SACHS Spojková sada 3000990289
LuK Spojková sada 623077610
Ferdinand Bilstein UK Ltd. ADW193068
LuK Spojková sada 623311333